Kwartierstaat Jonkman » Barbera Jacobsdr van de Geer (-> 1751)

Persoonlijke gegevens Barbera Jacobsdr van de Geer 


Gezin van Barbera Jacobsdr van de Geer

Zij is getrouwd met Jan Teunisz Harsveld.

Zij zijn getrouwd


Notities over Barbera Jacobsdr van de Geer

In 1751 zijn Barbera Jacobsdr en Jan Teunisz nog getuige bij doop van Cornelia van Heume

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbera Jacobsdr van de Geer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbera Jacobsdr van de Geer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. "Doop- trouw- en doodboek", 1682-1811, archiefnummer 132.1.10, inventarisnummer 4, blad 18

    Over de familienaam Van de Geer


    De publicatie Kwartierstaat Jonkman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heidi Jonkman, "Kwartierstaat Jonkman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkman/I6374.php : benaderd 2 januari 2026), "Barbera Jacobsdr van de Geer (-> 1751)".