Kwartierstaat Jonkman » Philip Janszn. van Hoogteijlingen

Persoonlijke gegevens Philip Janszn. van Hoogteijlingen 


Gezin van Philip Janszn. van Hoogteijlingen

Hij is getrouwd met Pietertje Pietersdr.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Philip Janszn. van Hoogteijlingen

ELO
1674., archiefnummer 506, Archief van notaris Johan van Noort, 1668-1681, inventarisnummer 1126, blad 087
Gemeente: Leiden
Periode: 1674
scan 165 ev
Op 14 november 1674 verklaart Philp Jansz dat zijn beide ouders (die in 1671 elkaar als voogd, alsmede hun zonen Philps en Jan als voogd over de minderjarige kinderen hadden aangesteld) alsmede zijn broer Jan Jansz zijn overleden en hij verzoekt als medvoogd aan te stellen Abraham de Beurije?, timmerman te Leiden,

1678., archiefnummer 506, Archief van notaris mr. Didrick de Fries, 1671-1686, inventarisnummer 1229, blad 101
Gemeente: Leiden
Periode: 1678
scan 164 ev
24 sept. 1678
Betreft verdeling erfenis na overlijden moeder van zijn echtgenote, tussen Pietertje en haar zus Jannetje Jansdr Huijsman
wonen dan in Katwijk, zus Jannetje woont in Valkenburg.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philip Janszn. van Hoogteijlingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Philip Janszn. van Hoogteijlingen

Fijtgen Joosten
????-< 1674

Philip Janszn. van Hoogteijlingen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Hoogteijlingen


De publicatie Kwartierstaat Jonkman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Heidi Jonkman, "Kwartierstaat Jonkman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkman/I6057.php : benaderd 8 januari 2026), "Philip Janszn. van Hoogteijlingen".