De temperatuur op 15 mei 2001 lag tussen 9,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
26 januari » Aardbeving in de Indiase deelstaat Gujarat, waarbij ongeveer 20.000 doden vallen en 167.000 mensen gewond raken.
10 april » Instorting van de toneeltoren-in-aanbouw van Schouwburg Het Park in Hoorn.
2 juni » Bisschopswijding van Gerard de Korte, Nederlands hulpbisschop van Utrecht, door kardinaal Adrianus Simonis in de Sint-Catharinakathedraal in Utrecht.
1 september » Het Pools voetbalelftal plaatst zich dankzij een 3-0-overwinning op Noorwegen voor het eerst sinds 1986 weer voor de WK-eindronde.
16 november » Nieuw wereldrecord voor Domino Day met 3.540.562 omgevallen stenen
24 november » Crossair-vlucht 3597 stort neer in de buurt van Zürich Airport. Hierbij komen 24 van de 33 inzittenden om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob.P. John, "Stamboom Familie John, Amesz, van der Genugten Nederland-Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-john/I2160.php : benaderd 2 oktober 2026), "Truus van der Genugten (1911-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.