Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Johanna Maria Theresia Smeelen (± 1880-1955)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Theresia Smeelen 


Gezin van Johanna Maria Theresia Smeelen

Zij heeft/had een relatie met Johannes van Diemen.


Kind(eren):

  1. Maria Alida van Diemen  ± 1904-1904


Notities over Johanna Maria Theresia Smeelen

Overledene: Johanna Maria Theresia Smeelen, 75


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Theresia Smeelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Theresia Smeelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Theresia Smeelen

Petrus Smeele
1842-1914

Johanna Maria Theresia Smeelen
± 1880-1955



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Maria Theresia Smeelen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gemeentearchief Leiden

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 december 1955 lag tussen 2,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (39%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
      • 20 mei » De Benelux-landen presenteren het Benelux-Memorandum aan de andere lidstaten van de EGKS.
      • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
      • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
      • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
      • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeelen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I4587.php : benaderd 31 december 2025), "Johanna Maria Theresia Smeelen (± 1880-1955)".