Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Bernardus Petrus Johannes Smeele (1926-2012)

Persoonlijke gegevens Bernardus Petrus Johannes Smeele 


Gezin van Bernardus Petrus Johannes Smeele

Hij is getrouwd met Ingrid Beatrix Wilhelmina Gambon.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1967 te Zeist, hij was toen 40 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Petrus Johannes Smeele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Petrus Johannes Smeele

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Petrus Johannes Smeele


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bernardus Petrus Johannes Smeele



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Mariëtte Smeele

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 oktober 1926 lag tussen 3,8 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 4,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    • De temperatuur op 22 september 1967 lag tussen 9,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (43%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » John Emms, Brits schaker
      • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 26 juni » Paus Paulus VI creëert 27 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Nederland Giuseppe Beltrami, de Belgische diplomaat Maximilien de Furstenberg en de Poolse aartsbisschop van Krakau Karol Wojtyła.
      • 22 juli » Ontslag van de Italiaan Giuseppe Beltrami als nuntius in Nederland en benoeming van zijn landgenoot Angelo Felici tot zijn opvolger.
      • 2 augustus » Lunar Orbiter 5 wordt gelanceerd. Hij komt in zijn baan om de maan op 4 augustus.
      • 10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
    • De temperatuur op 12 april 2012 lag tussen 2,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 6 april » Rebellen van de MNLA in Mali roepen de onafhankelijkheid uit van de streek Azawad.
      • 24 juni » Eerste concert, door de Nederlandse zanger Marco Borsato, in de Ziggo Dome, een concerthal in Amsterdam-Zuidoost.
      • 10 juli » President Traian Basescu van Roemenië draagt achter gesloten deuren officieel de macht over aan Crin Antonescu, de voorzitter van het parlement.
      • 14 augustus » Het Openbaar Ministerie in Almelo eist een werkstraf van veertig uur en een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee weken met een proeftijd van twee jaar tegen Constant Kusters wegens discriminatie en aanzetten tot discriminatie voor uitspraken, die hij zou hebben gedaan tijdens een NVU-demonstratie in Enschede in 2011.
      • 6 december » Met een rit per koninklijke trein opent Koningin Beatrix officieel de Hanzelijn, de spoorlijn tussen Lelystad en Zwolle.
      • 21 december » AGOVV Apeldoorn speelt naar later blijkt de laatste wedstrijd in het betaalde voetbal. Op eigen veld wordt met 2-0 verloren van Fortuna Sittard.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeele

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeele.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeele.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeele (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I3303.php : benaderd 1 januari 2026), "Bernardus Petrus Johannes Smeele (1926-2012)".