Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Maria Johanna van Rossum (± 1875-1936)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna van Rossum 


Gezin van Maria Johanna van Rossum

Zij is getrouwd met Gijsbertus Johannes van Dijk.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk (Moeder bruid)


Zij zijn getrouwd op 14 februari 1908 te Montfoort.Bron 1


Notities over Maria Johanna van Rossum

Bron: Burgerlijke stand - Overlijden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna van Rossum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna van Rossum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna van Rossum

Maria Johanna van Rossum
± 1875-1936

1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maria Johanna van Rossum



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias
    2. Utrechts Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1908 lag tussen -1,2 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
      • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • De temperatuur op 23 juni 1936 lag tussen 12,0 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rossum

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rossum.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rossum.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rossum (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I2801.php : benaderd 8 januari 2026), "Maria Johanna van Rossum (± 1875-1936)".