Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Albertus Johannes Jense (1912-1996)

Persoonlijke gegevens Albertus Johannes Jense 


Gezin van Albertus Johannes Jense

Hij is getrouwd met Hendrica Berger.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1937 te Delft, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Willem Frederik Jense  1944-1990 


Notities over Albertus Johannes Jense

Glasblazer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Johannes Jense?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Johannes Jense

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Johannes Jense

Jan Jensen
1847-1937
Hendrika Kunz
1846-1931

Albertus Johannes Jense
1912-1996

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Albertus Johannes Jense



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 april 1912 lag tussen 0,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 13,6 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • De temperatuur op 24 februari 1937 lag tussen -0,6 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
      • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
      • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
    • De temperatuur op 26 februari 1996 lag tussen -1,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » De commissie Van Traa publiceert kritische conclusies naar aanleiding van de IRT-affaire.
      • 1 maart » De Nederlandse schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,24 seconden) met een tijd van 40,14 seconden.
      • 23 maart » Schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,14 seconden) en duikt als eerste vrouw onder de 40 seconden: 39,88 seconden.
      • 25 juli » Oud-president Pierre Buyoya grijpt de macht in Burundi na het uiteenvallen van de regering en een coup van het leger.
      • 4 augustus » Het Nederlandse mannenvolleybalteam wint in Atlanta de olympische gouden medaille door in de finale Italië met 3-2 te verslaan.
      • 14 augustus » Openingsceremonie van de Amsterdam ArenA.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Duke Dinsmore, Amerikaans autocoureur († 1985)
    • 1914 » Paul Russo, Amerikaans autocoureur († 1976)
    • 1914 » Wim ter Burg, Nederlands componist, kerkmusicus, koordirigent en muziekpedagoog († 1995)
    • 1915 » Harry Morgan, Amerikaans acteur († 2011)
    • 1915 » Leo Vroman, Nederlands dichter († 2014)
    • 1916 » Rinus de Vries, Nederlands voetballer († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jense

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jense.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jense.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jense (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I208.php : benaderd 18 februari 2026), "Albertus Johannes Jense (1912-1996)".