Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Maria Jacoba Addink (1906-1991)

Persoonlijke gegevens Maria Jacoba Addink 


Gezin van Maria Jacoba Addink

Zij is getrouwd met Dirk Jense.

Bruidegom: Dirk Jense, geboren te Maassluis , leeftijd 23


Zij zijn getrouwd op 30 maart 1927 te Delft, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Jense  1928-2017 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Jacoba Addink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Jacoba Addink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Jacoba Addink

Maria Jacoba Addink
1906-1991

1927

Dirk Jense
1903-1988

Jan Jense
1928-2017

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gemeente Archief Delft

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1906 lag tussen 7,4 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
  • De temperatuur op 30 maart 1927 lag tussen 2,4 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,5 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 13 mei 1991 lag tussen 5,6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » "Operatie Desert Storm" begint.
    • 28 mei » De tanker ABT Summer, de voormalige Atlantic Baron, explodeert nadat er ruwe olie in een ballasttank terecht is gekomen en gecorrodeerde staalplaten langs elkaar schuren in slecht weer. Er vallen 5 doden en er komt 305000 m³ olie vrij.
    • 9 juni » In de Togolese hoofdstad Lomé wordt op grote schaal feestgevierd nadat soldaten een levensgroot standbeeld van de omstreden president Étienne Eyadéma hebben verwijderd.
    • 19 juni » Slovenië speelt tegen Kroatië in Murska Sobota de eerste officieuze voetbalinterland en verliest met 1-0.
    • 25 augustus » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het twee maanden oude record op de 100 meter sprint met 0,04 seconde en brengt het op 9,86 seconden.
    • 30 september » Bij een militaire staatsgreep op Haïti wordt president Jean-Bertrand Aristide afgezet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1984 » Joop Geesink (71), Nederlands filmproducent
  • 1986 » Vasili Ignatenko (25), Wit-Russisch-Oekraïens brandweerman en liquidator bij de kernramp van Tsjernobyl
  • 1987 » Ismael Rivera (55), Puerto Ricaans zanger
  • 1988 » Chet Baker (58), Amerikaans jazztrompettist
  • 1992 » Bart Zoet (49), Nederlands wielrenner en olympisch kampioen
  • 1994 » Duncan Hamilton (74), Brits autocoureur

Over de familienaam Addink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Addink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Addink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Addink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I149.php : benaderd 11 januari 2026), "Maria Jacoba Addink (1906-1991)".