Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman » Louisa Alida Geertruida Granneman (1912-1979)

Persoonlijke gegevens Louisa Alida Geertruida Granneman 


Gezin van Louisa Alida Geertruida Granneman

Zij had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Alida Geertruida Granneman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Alida Geertruida Granneman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Alida Geertruida Granneman

Alida Bussing
1836-1929

Louisa Alida Geertruida Granneman
1912-1979


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Louisa Alida Geertruida Granneman



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1912 lag tussen 9,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 30,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 21 januari 1979 lag tussen -3,8 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 22 mei » In een herhaling van de WK-finale van 1978 blijven Nederland en Argentinië in Bern steken op een 0-0 gelijkspel. De Zuid-Amerikanen winnen het oefenduel na het nemen van strafschoppen (8-7). Jan Peters van AZ'67 en Jan Peters van Feyenoord missen allebei een penalty. Ajacied Simon Tahamata maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 21 juni » Sony lanceert de eerste Walkman.
      • 16 juli » De Iraakse president Ahmad Hassan al-Bakr wordt afgezet door vicepresident Saddam Hoessein, die hem opvolgt.
      • 2 september » In het Disneyland Park te Anaheim opent de achtbaan Big Thunder Mountain Railroad
      • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
      • 26 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Rotterdam het oefenduel tegen België met 1-0 door een doelpunt van Jan Poortvliet. Middenvelder Wim van Hanegem speelt zijn 52ste en laatste interland voor Oranje. Debutanten zijn Michel van de Korput, Michel Valke en Ben Wijnstekers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Rico Bulthuis, Nederlands schrijver, journalist, poppenspeler, illustrator, fotograaf, ambtenaar en kunstcriticus († 2009)
    • 1911 » Johnny Eck, Amerikaans freakshow performer (onderste deel van zijn torso ontbrak) († 1991)
    • 1911 » Susi Lanner, Amerikaans-Oostenrijks zangeres en actrice († 2006)
    • 1914 » Heidi Kabel, Duits actrice en volkszangeres († 2010)
    • 1914 » Josep Escolà, Spaans voetballer († 1998)
    • 1914 » Kay Walsh, Brits actrice († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Granneman


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Jense, "Stamboom Jense, Smeele, Kromwijk en Granneman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jense/I1302.php : benaderd 18 februari 2026), "Louisa Alida Geertruida Granneman (1912-1979)".