Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen » Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler (1941-2022)

Persoonlijke gegevens Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler 


Gezin van Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1965, hij was toen 23 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 mei 1965 te Wijchen, Gelderland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Joannes Willibrordus Kesseler

Petrus Joannes Willibrordus Kesseler
1941-2022

1965
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juni 1941 lag tussen 13,3 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
      • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
      • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
      • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
      • 25 november » De U-boot U 331 vernietigt het Britse slagschip HMS Barham met drie torpedo's in de Middellandse Zee.
      • 11 december » Duitsland en Italië verklaren de Verenigde Staten de oorlog, waarna de VS in antwoord hen de oorlog verklaart en zich hierdoor mengt in de Tweede Wereldoorlog in Europa.
    • De temperatuur op 13 februari 1965 lag tussen 4,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Ondertekening van het Verdrag van Straatsburg waarbij medewerking aan radio-uitzendingen vanuit internationale wateren wordt verboden.
      • 18 maart » Vanaf ruimtevaartuig Voschod 2 voert kosmonaut Aleksei Leonov de eerste ruimtewandeling uit.
      • 12 juni » The Beatles ontvangen een lintje van de Britse vorstin.
      • 15 juni » Bob Dylan neemt "Like a Rolling Stone" op.
      • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 10 november » Het beeld van Manneke Pis gestolen van zijn sokkel in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kesseler

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kesseler.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kesseler.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kesseler (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erna Hodenius, "Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius/I2204.php : benaderd 22 januari 2026), "Petrus Joannes Willibrordus "Piet" Kesseler (1941-2022)".