Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen » Franciscus Petrus Gerardus Kesselers (1930-2005)

Persoonlijke gegevens Franciscus Petrus Gerardus Kesselers 


Gezin van Franciscus Petrus Gerardus Kesselers

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1957 te Nijmegen, Gelderland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Petrus Gerardus Kesselers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Petrus Gerardus Kesselers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Petrus Gerardus Kesselers

Franciscus Petrus Gerardus Kesselers
1930-2005

1957
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1930 lag tussen -2,6 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 4,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • De temperatuur op 7 maart 1957 lag tussen 8,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 8,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
      • 6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
      • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
      • 28 september » Koningin Juliana opent de Velsertunnel in Noord-Holland
      • 17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    • De temperatuur op 15 september 2005 lag tussen 10,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 17,1 mm neerslag gedurende 11,1 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 29 maart » De Nederlandse schaatsster Maria Sterk vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst ze 36441,26 m.
      • 6 juli » De Olympische Spelen van 2012 worden toegewezen aan Londen.
      • 9 juli » Tourdebutant Pieter Weening wint de achtste etappe in de Ronde van Frankrijk 2005
      • 24 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de achtste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
      • 22 augustus » Maria Sjarapova neemt de eerste plaats van Lindsay Davenport over op de wereldranglijst voor tennissters. Ze is de eerste Russische speelster die de ranglijst aanvoert.
      • 14 november » In Leeuwarden wordt bij de voorbereidingen van Domino Day in de sporthal een huismus in opdracht van de omroep SBS6 doodgeschoten. Het vogeltje had 26 000 dominostenen omgegooid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kesselers


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erna Hodenius, "Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius/I2201.php : benaderd 12 maart 2026), "Franciscus Petrus Gerardus Kesselers (1930-2005)".