Stamboom Hesseling, met aangehuwden » Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck (1900-1978)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck 

Bron 1

Gezin van Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck

Hij is getrouwd met Theodora Johanna Maria Tersteeg.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1947, hij was toen 46 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Theodorus ten Brinck


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Internet AchterhoeksArchief Register 37 bladzijde 22, S199

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1900 lag rond de 15,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • De temperatuur op 3 juni 1947 lag tussen 17,2 °C en 32,5 °C en was gemiddeld 24,9 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
      • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
      • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
      • 28 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de negende keer de Copa América door twee speelronden voor het einde met 3-1 te winnen van Uruguay.
    • De temperatuur op 18 februari 1978 lag tussen -7,8 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Marci, 11-jarige dochter van couturier Calvin Klein, wordt slachtoffer van een tien uur durende ontvoering.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert te Kingston, Jamaica.
      • 25 juli » Louise Brown, de eerste reageerbuisbaby, wordt geboren.
      • 16 september » In Iran verwoest een beving tussen 7,5 en 7,9 de stad Tabas. Ruim 15.000 mensen komen om.
      • 13 november » Dictator Idi Amin van Oeganda geeft zijn troepen opdracht zich terug te trekken uit het twee weken geleden bezette deel van Tanzania, meldt de Nigeriaanse radio.
      • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Brinck


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L.F. (Ben) Hesseling, "Stamboom Hesseling, met aangehuwden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hesseling/I107.php : benaderd 18 februari 2026), "Gerhardus Theodorus "Gert" ten Brinck (1900-1978)".