Stamboom Hesseling, met aangehuwden » Cornelis van der Wulp

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Wulp 

Bron 1
  • Hij is geboren.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2023.

Gezin van Cornelis van der Wulp

Hij is getrouwd met Everdina Evers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Wulp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Wulp

Cornelis van der Wulp



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Internet Open Archieven BS huwelijk Gem. Heerlen, archief 12.038, inventaris­num­mer 97, aktenummer 130, S710

Over de familienaam Van der Wulp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.F. (Ben) Hesseling, "Stamboom Hesseling, met aangehuwden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hesseling/I1004.php : benaderd 2 januari 2026), "Cornelis van der Wulp".