Stamboom Helmantel » Jean Jacques du Moulin (± 1677-1727)

Persoonlijke gegevens Jean Jacques du Moulin 

  • Hij is geboren rond 1677.Bron 1
  • Feit: (Levensloop) van 1692 tot 1727 .Bron 1
    Hij was kapitein en commandant van Greetsiel bij Emden. Jean Jacques du Moulin was in dienst van de koning van Pruisen. Vermoedelijk volgde hij omstreeks 1698 zijn vader op als officier te Emden. Na een diensttijd van 35 jaar stierf hij op 50-jarige leeftijd te Emden. Het wapenbord van Jean Jacques du Moulin hing vroeger in de grote kerk te Emden en later in het Freilichtmuseum te Pewsum.
  • Hij is overleden op 12 september 1727 in Emden, Niedersachsen, Duitsland.Bron 2
  • Een kind van Théophile du Moulin en Elisabeth Petitjean de Rugy
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2011.

Gezin van Jean Jacques du Moulin

(1) Hij is getrouwd met Anne Marie Woldenberg (Woldenborg).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Marie Emilie du Moulin.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 juli 1703 te 's Gravenhage.Bron 3

Huwelijksafkondiging te 's Gravenhage:

" 29 Julij (1703) - Johan Jacob du Moulin, wonende tot Embden, met Maria Emilie du Moulin, onlangs gewoond hebbede alhier, en tegenwoordigh mede tot Embden."

Bron: http://www.familiecoldenhoff.com/id90.html

Kind(eren):

  1. Pierre du Moulin  1704-????

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Jacques du Moulin?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jean Jacques du Moulin

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. " De Nederlandsche Leeuw", Volumes 94-97; " Du Moulin" van ir. J. W. Niermans
  2. " De Nederlandsche leeuw", deel 94-97
  3. " De Nederlandsche leeuw", deel 94-97; http://www.familiecoldenhoff.com/id90.html; " Du Moulin" van ir. J. W. Niermans

Over de familienaam Du Moulin


De publicatie Stamboom Helmantel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Stamboom Helmantel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel/I9608.php : benaderd 19 januari 2026), "Jean Jacques du Moulin (± 1677-1727)".