Stamboom Helmantel » Johannes Poules (1686-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Poules 

  • Hij werd gedoopt op 24 januari 1686 in Sint Annaparochie.Bron 1
  • Feit: (Levensloop) vanaf 1721 .Bron 1
    Johannes Poules, gedoopt te Sint Annaparochie op 24 januari 1686. Hij is getrouwd op 11 mei 1721 voor de kerk (2) met Anck Ariens, gedoopt te Vrouwenparochie op 3 april 1693. (Zij is eerder getrouwd te Vrouwenparochie op 25 september 1718 voor de kerk met Syds Douwes. Zij is later getrouwd te Vrouwenparochie op 11 mei 1729 voor de kerk met Jasper Jaspers, geboren rond 1696, overleden in het jaar 1782.)

    Johannes Poulus is eerder getrouwd te Vrouwenparochie op 20 april 1716 voor de kerk met Aafke Thomas, geboren in het jaar 1695, overleden rond 1720.

    Johannes Poules. Hij is gedoopt op 24-01-1686 in Sint Annaparochie. Hij was afkomstig van Oudebildtzijl. Johannes is weduwnaar van Aafke Thomas (1695-±1720), met wie hij trouwde (1), 30 jaar oud, op 20-04-1716 in Vrouwenparochie.
  • Een kind van Paulus Bouwes en Neeltje Jans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2018.

Gezin van Johannes Poules

(1) Hij is getrouwd met Aafke Thomas.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 20 april 1716 te Vrouwenparochie.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Anck Ariens.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 11 mei 1721.Bron 3


Kind(eren):

  1. Neeltje Johannes  1723-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Poules?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Poules

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Poules

Paulus Bouwes
± 1661-????
Neeltje Jans
± 1661-????

Johannes Poules
1686-????

(1) 1716

Aafke Thomas
1695-± 1720

(2) 1721

Anck Ariens
1693-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kwartierstaat van Teikje Kramer; Kwartierstaat van Neeltje Johannes
  2. Kwartierstaat van Neeltje Johannes
  3. Kwartierstaat van Teikje Kramer


De publicatie Stamboom Helmantel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Stamboom Helmantel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel/I26466.php : benaderd 19 januari 2026), "Johannes Poules (1686-????)".