Stamboom Helmantel » Pieter Alberts Roo (< 1600-> 1643)

Persoonlijke gegevens Pieter Alberts Roo 

  • Hij is geboren voor 1600.
  • Feit: (Levensloop) vanaf voor 22 juni 1629 .Bron 1
    "Athje is tussen 31-05-1628 en 22-06-1629 hertrouwd met Pieter Alberts Roo. Pieter Alberts Roo is overleden na 04-07-1643. Hij is de zoon van Albert Pieters Roode, "weeskind" van Pieter Alberts Rode, overl. voor 1586. Hij kwam uit het geslacht van "Olde Jan Roo", die in 1506 vanwege Gerkesklooster te Burum wordt aangesteld als rechter. Pieter Alberts was huurder van een kloosterzathe te Burum, welke in 1638 onder nr. 73 door de Provincie Friesland aan hem werd verkocht. Hij was voormond over de kinderen van zijn zwager Wydt Sickema en Tjaeckien Iwema, nl. Reyn en Eelthie. Zijn broer Joannes Albertie, predikant te Burum, komt voor als getuige bij het huwelijk van Reyn Sickema met Jan Rempts (Cruisinga) 1640. Athje Sickema had uit haar tweede huwelijk geen kinderen. De zoon uit het eerste huwelijk noemde zich Siccama."
  • Hij is overleden na 4 juli 1643.Bron 1
  • Een kind van Albert Pieters Roode
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 augustus 2013.

Gezin van Pieter Alberts Roo

Hij is getrouwd met Attje Eeltzes Siccama.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 22 juni 1629.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Alberts Roo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Alberts Roo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Alberts Roo

Pieter Alberts Roo
< 1600-> 1643

< 1629

Attje Eeltzes Siccama
± 1600-> 1641


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Roo

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roo.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roo.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roo (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Helmantel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Stamboom Helmantel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel/I23163.php : benaderd 23 februari 2026), "Pieter Alberts Roo (< 1600-> 1643)".