Stamboom Helmantel » Jeremias van Oosten

Persoonlijke gegevens Jeremias van Oosten 

  • Feit: (Levensloop) .Bron 1
    Hij was commissionair.

Gezin van Jeremias van Oosten

Hij is getrouwd met Sara Arkeveld.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lena van Oosten  1897-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeremias van Oosten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeremias van Oosten

Jeremias van Oosten



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stadsarchief Leiden

Over de familienaam Van Oosten


De publicatie Stamboom Helmantel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Stamboom Helmantel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel/I22946.php : benaderd 23 januari 2026), "Jeremias van Oosten".