De temperatuur op 31 oktober 1919 lag tussen 2,5 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
Dag van overlijden 5 maart 2010
De temperatuur op 5 maart 2010 lag tussen -4,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
25 januari » Vice-president Ramón Carrizalez van Venezuela legt zijn taken om "persoonlijke redenen" neer.
28 maart » Laatste vlucht van een Fokker 50 en laatste vlucht van een propellervliegtuig bij de KLM.
2 april » Het Nederlandse fregat de Hr. Ms. Tromp ontwapent twaalf piraten voor de kust van Somalië en stuurt hen met voldoende brandstof terug richting de kust.
11 mei » Brits Premier Gordon Brown biedt zijn ontslag aan bij koningin Elizabeth II, David Cameron van de Conservatieve Partij neemt diezelfde dag de functie van Eerste Minister over.
3 juni » In het vredegerecht bij het Justitiepaleis in Brussel schiet een man tijdens de zitting een vrederechter en een griffier dood. Nog dezelfde avond wordt de dader opgepakt aan het Warandepark in Brussel.
5 november » Op station Leiden Centraal botst een trein op een lege stilstaande trein. Er vallen drie lichtgewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: M.A. Stolk, "Stamboom Goris - diverse geslachten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goris/I43989.php : benaderd 13 maart 2026), "Herman Arie Kwak (1919-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.