Stamboom Goes en meer » Cornelia Maria de Bree (1911-)

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria de Bree 


Gezin van Cornelia Maria de Bree

Zij is getrouwd met Gerrit de Jong.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1934 te Baarn, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria de Bree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Maria de Bree

Cornelia Maria de Bree
1911-

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Geboorte Baarn, akte 35
  2. HUA BS Huwelijk Baarn, akte 60

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1911 lag tussen 3,3 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
  • De temperatuur op 11 oktober 1934 lag tussen 12,1 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bree

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bree.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bree.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bree (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I77202.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelia Maria de Bree (1911-)".