1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
Trouwdag 5 mei 1920
De temperatuur op 5 mei 1920 lag tussen 0,8 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
Dag van overlijden 12 juni 1965
De temperatuur op 12 juni 1965 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gerrit Jan Georg, "Stamboom Georg en Kiel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-georg/I366.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerard Filip Crone (1893-1965)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.