Stamboom Georg en Kiel » Catrina Gesina Boswijk (1891-????)

Persoonlijke gegevens Catrina Gesina Boswijk 


Gezin van Catrina Gesina Boswijk

Zij is getrouwd met Herman Veldkamp.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1919 te Groningen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Berend (Bert) Veldkamp  1921-2003 
  2. (Niet openbaar)
  3. Rolina (Inez) Veldkamp  1924-± 2014
  4. Herman Veldkamp  1929-± 1930
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catrina Gesina Boswijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catrina Gesina Boswijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catrina Gesina Boswijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Catrina Gesina Boswijk



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister Sappemeer 1891 akte 178
    2. Huwelijksregister Groningen 1919 akte 677

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 december 1891 lag rond de 5,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • De temperatuur op 27 november 1919 lag tussen 1,3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 4,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1887 » Pieter Geijl, Nederlands historicus († 1966)
    • 1888 » Jan Greshoff, Nederlands journalist, schrijver en dichter († 1971)
    • 1888 » Kaare Klint, Deens architect en meubelontwerper († 1954)
    • 1888 » Maxwell Anderson, Amerikaans schrijver († 1959)
    • 1889 » Joan Riudavets, tot zijn dood oudst levende man en oudste Europeaan († 2004)
    • 1892 » Jean Paul Getty, Amerikaans oliemagnaat († 1976)

    Over de familienaam Boswijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boswijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boswijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boswijk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Jan Georg, "Stamboom Georg en Kiel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-georg/I3393.php : benaderd 23 februari 2026), "Catrina Gesina Boswijk (1891-????)".