25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
Dag van overlijden 21 november 1977
De temperatuur op 21 november 1977 lag tussen 0,2 °C en 2,8 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 24,7 mm neerslag gedurende 18,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
4 februari » Het album Rumours van Fleetwood Mac komt uit.
28 april » Eind van proces tegen Rote Armee Fraktion, drie leiders, Andreas Baader, Gudrun Ensslin en Jan-Carl Raspe worden veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf
15 mei » Freddy Maertens wint met overmacht de Ronde van Spanje. Hij leidt het klassement vanaf de eerste dag en schrijft 13 van de 19 etappes op zijn naam.
28 mei » Bisschopswijding van Joseph Ratzinger, aartsbisschop van München en Freising.
31 augustus » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland met 4-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Ruud Geels scoort tweemaal in Nijmegen. Doelman Jan van Beveren speelt zijn 32e en laatste interland voor Oranje.
15 november » Koningin Juliana opent de Drechttunnel bij Dordrecht.
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nienhuis.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nienhuis (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Geling is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen Harry Lubberman, "Stamboom Geling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geling/I5657.php : benaderd 2 januari 2026), "Maria Alida Nienhuis (1901-1977)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.