De temperatuur op 27 mei 1926 lag tussen 9,9 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
Dag van overlijden 26 maart 2010
De temperatuur op 26 maart 2010 lag tussen 7,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
27 juni » Een overvolle bus stort in een bergachtig gebied van Bolivia van een brug. Daardoor komen zeker 28 mensen om en raken 44 anderen gewond.
27 juni » Op de Maasvlakte (Rotterdam) verongelukt een helikopter tijdens opnames van de Tour du Port, een toertocht voor wielerliefhebbers aan de vooravond van de start van de Ronde van Frankrijk 2010; vier personen komen om het leven en één persoon raakt zwaargewond.
4 augustus » De jonge Nederlandse zeilster Laura Dekker begint aan haar solo-zeiltocht rond de wereld.
23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
8 november » De Large Hadron Collider, een ondergrondse deeltjesversneller op de Frans-Zwitserse grens, produceert een minioerknal door loodionen op elkaar te laten botsen.
Dag van crematie 1 april 2010
De temperatuur op 1 april 2010 lag tussen 2,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geling.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geling (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Geling is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen Harry Lubberman, "Stamboom Geling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geling/I1227.php : benaderd 4 maart 2026), "Jozephus Hermannus "Jos" Geling (1926-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.