Stamboom en aanverwanten Gaal » Albert van der Heide (1816-????)

Persoonlijke gegevens Albert van der Heide 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1816.

Gezin van Albert van der Heide

Hij heeft/had een relatie met Anna Smit.


Kind(eren):

  1. Jantien van der Heide  ± 1849-????
  2. Anna van der Heide  ± 1851-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert van der Heide?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albert van der Heide

Albert van der Heide
1816-????


Anna Smit
1821-????

Anna van der Heide
± 1851-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Heide


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Gaal, "Stamboom en aanverwanten Gaal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gaal/I19490.php : benaderd 4 februari 2026), "Albert van der Heide (1816-????)".