Stamboom Farjon in Nederland » Max Farjon (1920-2022)

Persoonlijke gegevens Max Farjon 


Gezin van Max Farjon

Hij is getrouwd met Ria van Asten.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1951 te -, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Max Farjon

Beroep: vliegtuiggbouwer. Verblijfplaatsen, adressen: Amsterdam, geboren Van Boetselaerstraat 67-III, 1920-1958 Zwanenburg,1958-1983 Amstelveen, 1983 Leende, Zaalstraat 1. Werd 1946 katholiek.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Max Farjon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Max Farjon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Max Farjon



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1920 lag tussen -0,4 °C en 1,5 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Farjon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Farjon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Farjon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Farjon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rodion Farjon, "Stamboom Farjon in Nederland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-farjon/I163.php : benaderd 28 december 2025), "Max Farjon (1920-2022)".