De temperatuur op 9 juli 1945 lag tussen 12,3 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
8 april » Zutphen is bevrijd door Canadezen en de Canadezenbrug is later naar hen genoemd.
11 september » President Harry Truman beslist op advies van Henry Stimson, de Amerikaanse minister van Oorlog, dat de oorlog met Japan en Duitsland voortaan bekend zal staan als de "Tweede Wereldoorlog".
30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
1 december » Onder leiding van Ab Goubitz wordt de eerste Nederlandse uitzending van de ochtendgymnastiek uitgezonden
Dag van overlijden 3 oktober 2018
De temperatuur op 3 oktober 2018 lag tussen 8,4 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (62%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
27 april » De leiders van Zuid- en Noord-Korea, Moon Jae-in en Kim Jong-un, ontmoeten elkaar in de gedemilitariseerde zone en zeggen te streven naar een vredesverdrag.
10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
21 september » In het Natuurmuseum Fryslân opent de OnderWaterSafari.
2 oktober » Annet Schaap ontvangt de Gouden Griffel voor haar boek Lampje.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Reijnier Kloeg, "Stamboom familie Kloeg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kloeg/I279.php : benaderd 10 augustus 2025), "Jacobus Fidelis "Jacques" Kloeg (1945-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.