Stamboom Eras » Salomon Sieuwert de Mol Moncourt (1843-1911)

Persoonlijke gegevens Salomon Sieuwert de Mol Moncourt 


Gezin van Salomon Sieuwert de Mol Moncourt

(1) Hij is getrouwd met Hinke Annes Feenstra.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1869 te Hemelumer Oldefeld, Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

www.wiewaswie.nl/nl/detail/15143741

Kind(eren):

  1. Anne de Mol Montcourt  1872-1938 


(2) Hij is getrouwd met Antje Gerbens Kramer.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1880 te Woensel, Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 37 jaar oud.Bron 3

www.wiewaswie.nl/nl/detail/72453016
Bruidegom ingevoerd als Salomon Sieuwert de MolMoncourt (zonder spatie)
Bruid als Antje Kramer

Kind(eren):

  1. Helena de Mol Moncourt  ± 1893-1932
  2. Gerardus de Mol Moncourt  ± 1895-1912


Notities over Salomon Sieuwert de Mol Moncourt

Gegevens uit geboorteakte zoon Hendricus te Woensel
Vermoedelijk een nakomeling van VIII.20 Salomon Sieuwert De Mol Moncourt, Schoolmeester, gedoopt op 27‑03‑1791 te Kudelstaart (Moeder Willemijntje De Mol, geboren 1764 te Haarlem.; vader VII.17 Jacobus Christoffel Moncourt, gedoopt op 23‑04‑1764 te Leiden. gedhuwd met Niesje Loffeld (geb Driebergen) op 29-03-1811 te Driebergen, ondertrouw 15-03-1811 Driebergen De Mol is hier benoemd als patroniem

Beterft Siewert De Mol Moncourt, geboren op 09‑08‑1843 te Doniawerstal. zoon van IX.12 Jacob Loffelt De Mol Moncourt, geboren op 05‑08‑1813 te Woudsend en Maria Pieters Landstra. Daar staat echter geen Salomon bij als doopnaam.
zie https://www.mijnstambomen.nl/leiden/moncourt.htm

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Salomon Sieuwert de Mol Moncourt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Salomon Sieuwert de Mol Moncourt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Alle Friezen - Tresoar BS Doniawerstal G 1843 archief 30-10 Reg nr 1008 pag 23 akte
  2. Alle Friezen - Tresoar BS Hemelumer Oldeferd H 1869 archief 30-17 Reg nr 2010 akte 6
  3. BHIC - BS Woensel H 1880 akte 30

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam De Mol Moncourt


De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I9720.php : benaderd 12 januari 2026), "Salomon Sieuwert de Mol Moncourt (1843-1911)".