Stamboom Eras » Lucas Johannes du Celliée Muller (1822-1903)

Persoonlijke gegevens Lucas Johannes du Celliée Muller 


Gezin van Lucas Johannes du Celliée Muller

(1) Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Hondius.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1847 te Gorinchem, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

www.wiewaswie.nl/nl/detail/20942875
Bruidegom en zijn vader geregistreerd als (Lucas Johannes, resp. Jan Eijes) Muller. Zijn familienaam (en die van de kinderen) is 30 jaar later gewijzigd en een samenvoeging van de achternamen van zijn ouders.

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Jacoba Cornelia Matthes.

Zij zijn getrouwd op 28 juni 1866 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 43 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):



Notities over Lucas Johannes du Celliée Muller

Bij Koninklijk Besluit (Koning Willem III) van 11-03-1877 no 38 is de familienaam veranderd in du Celliée Muller.
Dit is op 27-04-1877 ingeschreven in de Groninger Archieven: Geboortsereg. 1877 akte 519 en geldt ook voor het nageslacht.

amateurschilder, amateurtekenaar
bron: https://rkd.nl/nl/explore/artists/16120

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucas Johannes du Celliée Muller?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucas Johannes du Celliée Muller

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucas Johannes du Celliée Muller


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Groninger Archieven - BS Groningen G_1822 akte 759
    2. CBG - Centr v familiegeschiedenis - familieadvertentie - VFADNL018510-5
    3. Stamboom Ducell
    4. NHA - BS Amsterdam H 1866 akte Reg.6 fol. 59v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Du Celliée Muller


    De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I9521.php : benaderd 20 januari 2026), "Lucas Johannes du Celliée Muller (1822-1903)".