Stamboom Eras » Dirkje Jenneken Zijlstra (1906-> 1982)

Persoonlijke gegevens Dirkje Jenneken Zijlstra 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Dirkje Jenneken Zijlstra

Zij is getrouwd met Fredericus Jacobus Joannes Eras.

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1930 te Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

www.wiewaswie.nl/nl/detail/101642874 (huwelijk) https://permalink.geldersarchief.nl/788D6569A4B34A72A4FE47E111BF6A9E
www.wiewaswie.nl/nl/detail/101632269 (scheiding) https://permalink.geldersarchief.nl/8BBC3A319DA846EC981AC4E2878EA7B3

zie Arnhemsche Courant 13-2-1930 Burg. Stand
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB08:000107957:mpeg21:a0042 (ondertrouw)
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB08:000108086:mpeg21:a0037 (huwelijk)

Het echtpaar is gescheiden 13 mei 1932 te Arnhem, Gelderland, Nederland.Bron 3

Oorzaak: (Verstek)Vonnis rechtbank 24-12-1931 te Arnhem


Notities over Dirkje Jenneken Zijlstra

Mevr. Zijlstra staat (met vermelding: moeder van Renée Eras) opgenomen in de Beeldbank van het Gelders Archief. zie z1544 - 13181-0001 collectie Gerth van Rooden. Kennelijk woonde zij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Jenneken Zijlstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Jenneken Zijlstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Jenneken Zijlstra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Het Gelders Archief - 0207A_11012.04 Arnhem, Geboortereg BS Arnhem 1906 akte 1365
    2. Het Gelders Archief - BS Arnhem H 1930 akte 44
    3. Het Gelders Archief - BS Arnhem H 1931 akte 187

    Over de familienaam Zijlstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zijlstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zijlstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zijlstra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I8590.php : benaderd 22 januari 2026), "Dirkje Jenneken Zijlstra (1906-> 1982)".