Stamboom Eras » Edouard Joseph van Rijckevorsel van Kessel (-1843)

Persoonlijke gegevens Edouard Joseph van Rijckevorsel van Kessel 


Gezin van Edouard Joseph van Rijckevorsel van Kessel

Hij is getrouwd met Maria Cecile Josephine Gislene du Bois.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1839 te 's-Hertogenbosch.Bron 1

https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010519883:mpeg21:a0024
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010519882:mpeg21:a0016

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edouard Joseph van Rijckevorsel van Kessel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Delpher - opregte Haarlemsche Couran 28 en 30-11-1839

Over de familienaam Van Rijckevorsel van Kessel


De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I33632.php : benaderd 2 maart 2026), "Edouard Joseph van Rijckevorsel van Kessel (-1843)".