Stamboom Eras » Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens (1903-1987)

Persoonlijke gegevens Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens 


Gezin van Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens

Hij is getrouwd met Huberta Maria van der Lande.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1928 te Ubbergen, Berg en Dal, Gelderland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/101958111
Voor aanvang huwelijk werd door Notaris H.J.C. van Bergen te Nijmegen een testament opgemaakt.

Notities over Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens

Rudi Jurgens

Rudolf G.M. (Rudi) Jurgens (1903-1987) studeerde scheikunde en natuurkunde in Amsterdam. Hij trad in 1927 in dienst van het familiebedrijf, de Margarine Unie. Werkte voor de oorlog in Hamburg en in Engeland, waar hij in 1941 lid werd van de Raad van Bestuur van Unilever.
In 1944 kwam hij bij het Militair Gezag, in september stak hij over naar bevrijd gebied. Hij was een zwager van Jan de Quay, want gehuwd met Bertha van der Lande, de zus van Maria.
(bron: https://www.bhic.nl/page/51106 - Naamindex Dagboek Jan de Quay '44-'45 )

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolf Godfried Maria Jurgens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Het Gelders Archief - 0207A-12536.06 BS Ubbergen, Huwelijksreg 1928 akte 7

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Jurgens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jurgens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jurgens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jurgens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I29294.php : benaderd 12 januari 2026), "Rudolf Godfried Maria "Rudi" Jurgens (1903-1987)".