Stamboom Eras » Elisabetha van Hapert

Persoonlijke gegevens Elisabetha van Hapert 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2023.

Gezin van Elisabetha van Hapert

Zij is getrouwd met Laurentius Baertmans.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Nicolaus Baertmans  1737-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabetha van Hapert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabetha van Hapert

Elisabetha van Hapert



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Hapert


De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I25652.php : benaderd 12 januari 2026), "Elisabetha van Hapert".