Stamboom Eras » Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis

Persoonlijke gegevens Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juli 2023.

Gezin van Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis

Zij is getrouwd met Jacobus Antonius Alphonsus Maria van Loon.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerard van Loon  1901-1987

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis

Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Caritat de Peùzzis


De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I22464.php : benaderd 27 januari 2026), "Maria Henriette Victorine de Caritat de Peùzzis".