Stamboom Eras » Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent (1868-1919)

Persoonlijke gegevens Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent 


Gezin van Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent

Hij is getrouwd met Victoire Eleonore de Leau.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1897 te Malang, Pasuruan, Java Timur, Indonesia, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar komt na 16-10-1925 voor in het bev reg van 's-Gravenhage op de Beeklaan 336, kennelijk ingekomen van Weltevreden. Johan van der Ent is dan kennelijk overleden.
Johan liet op of omstr. 26-07-1915 zijn testament op maken t.o.v. notaris Notaris C.J. van Doesburgh te Nijmegen

Op 01-01-1970 is een familie-advertentie gevonden (CBG nr VFADNL139751-5 ) met aanduiding VFADNL139751-5 's-Gravenhage betr. zijn overlijden, met vermelding VOLGRAAF

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Agathus Adriaan van der Ent

Willemina Reus
± 1838-????

Johan Agathus Adriaan van der Ent
1868-1919

1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Het Gelders Archief - BS Wageningen, G 1868 akte 44
  2. RANI 1898 blz 309

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van der Ent


De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I14369.php : benaderd 25 januari 2026), "Johan Agathus Adriaan "Jo" van der Ent (1868-1919)".