De temperatuur op 12 oktober 1923 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 7,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Trouwdag 2 november 1948
De temperatuur op 2 november 1948 lag tussen 3,6 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 8,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
24 februari » Koude Oorlog: De communistische partij neemt de macht over in Tsjecho-Slowakije.
31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.
1 december » President José Figueres Ferrer schaft het leger van Costa Rica af.
Dag van overlijden 13 oktober 2008
De temperatuur op 13 oktober 2008 lag tussen 10,2 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
27 april » Feyenoord wint de 90ste editie van de KNVB beker ten koste van Roda JC.
3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
20 juli » Opening van de Energieteam Arena in de Duitse stad Paderborn.
2 september » Madonna in Amsterdam Arena met haar Sticky & Sweet Tour.
11 september » Er ontstaat een grote brand in de Kanaaltunnel. Het duurt 16 uur om de brand te blussen. Pas na zes maanden is de tunnel weer helemaal open
11 oktober » Op station Gouda botsen een omgeleide Thalys-trein en de intercity Den Haag - Groningen tegen elkaar waardoor het treinverkeer rond Gouda wordt gestremd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Heres, "Stamboom Eilander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander/I1099525309.php : benaderd 26 februari 2026), "Cornelia "Corrie" Brouwer (1923-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.