Stamboom Eijssink » Bernardus Smit (1886-1962)

Persoonlijke gegevens Bernardus Smit 


Gezin van Bernardus Smit

Hij had een relatie met Aleida Gezina Stinenbosch.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Smit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Smit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Smit

Gerrit Smit
1829-1883
Dina Huiskes
1824-1896

Bernardus Smit
1886-1962



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bernardus Smit



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. Enschede Akte 490

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 maart 1886 lag rond de 15,9 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • De temperatuur op 2 juni 1962 lag tussen 1,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 1 januari » West-Samoa wordt onafhankelijk van Nieuw-Zeeland.
      • 15 januari » De Slag bij Vlakke Hoek, waarbij de Nederlandse Marine voor het laatst een vijandig schip tot zinken bracht, in dit geval een Indonesisch.
      • 23 mei » In Xochicalco worden Rubén Jaramillo en zijn familie door onbekenden vermoord.
      • 27 juni » Oprichtingsdatum van de Nederlandse profvoetbalclub Roda JC uit Limburg (Kerkrade). De club kwam voort uit een fusie tussen Rapid JC en Roda Sport. Beste seizoenen in de eredivisie: 1976/77 (5de), 1978/79 (5de), 1985/86 (5de) en vooral 1994/95 (2de). Roda JC stond in het seizoen 1978/79 10 achtereenvolgende ronden op de eerste plaats in de eredivisie, van ronde 13 tot en met ronde 22 (12/11/1978 tot en met 9/4/1979), maar eindigde als 5de.
      • 24 augustus » Opening van de Generaal Rafael Urdanetabrug in Venezuela.
      • 12 november » Het eiland Guam wordt verwoest door een tyfoon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I2989.php : benaderd 4 oktober 2026), "Bernardus Smit (1886-1962)".