Stamboom Eijsermans » Joannes Heeren (1791-1855)

Persoonlijke gegevens Joannes Heeren 

  • Hij werd gedoopt op 15 maart 1791 in Tilburg.
    Doopakte Joannes Heeren 15-03-1791 Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 15
    Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
    Deelnummer 11
    Bronnaam doopboek
    Registernaam Inv.nr. 011 - Tilburg - doopboek 1775-1810 St. Dionysiusparochie (rooms-katholieke parochie)
    Periode register 1775-1810
    Pagina 94v
    Plaats Tilburg
    Datum 15-03-1791

    Kind Joannes Heeren

    Vader Joannis Baptista Heeren

    Moeder Anna Catharina Bijnaers
  • Hij is overleden op 3 september 1855 in Tilburg.
    Overlijdensakte Johannes Heeren Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1855
    Code TLB_O_1855
    Periode register 1855
    Aktenummer 256
    Diversen Aangever: zoon, Martinus Heeren, schoenmaker, 37 jaar. Tevoren weduwnaar van Cornelia van den Moolengraaf

    Overledene Johannes Heeren
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 03-09-1855
    Geslacht m
    Leeftijd 64 jaar

    Relatie Antonia van den Brand

    Vader Johannes Baptist Heeren

    Moeder Anna Catharina Bijnaars
  • Een kind van Johannes Baptist Heeren en Johanna Catharina Bijnaars
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2014.

Gezin van Joannes Heeren

(1) Hij is getrouwd met Cornelia van den Molengraaf.

Zij zijn getrouwd

BruidegomJohannes Jan Heeren
GeboorteplaatsTilburg
BruidCornelia van de Molengraaf
GeboorteplaatsLiempde
WoonplaatsTilburg
Datum huwelijk22-10-1810
Plaats huwelijkTilburg
Datum ondertrouw06-10-1810
ReligieSchepenbank
BronSchepenbank trouwboek 1650-1810
PlaatsTilburg
Toegangsnr.8116
Inv.nr.41-52
Diversenget.: Adriaan Heeren broer van de bruidego

Kind(eren):

  1. Cecilia Heeren  1811-???? 
  2. Adriana Heeren  1813-???? 
  3. Dorothea Heeren  1815-???? 


(2) Hij is getrouwd met Antonia van den Brandt.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Heeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Heeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Heeren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1791 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
  • De temperatuur op 3 september 1855 lag rond de 15,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1855: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Ondertekening van het Japans-Russisch vriendschapsverdrag (alias Verdrag van Shimoda).
    • 1 maart » In Mexico begint de Revolutie van Ayutla.
    • 30 april » In Sheffield wordt het stadion Bramall Lane officieel geopend met een cricketwedstrijd.
    • 11 juli » Haarlemmermeer wordt officieel een Nederlandse gemeente.
    • 1 augustus » Eerste beklimming van de Monte Rosa, de op een na hoogste top in de Alpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heeren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heeren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heeren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heeren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I56087.php : benaderd 25 december 2025), "Joannes Heeren (1791-1855)".