Stamboom Eijsermans » Johanna Catharina Bijnaars (± 1745-1820)

Persoonlijke gegevens Johanna Catharina Bijnaars 

  • Ze werd gedoopt rond 1745 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 4 april 1820 in Tilburg.
    Overlijdensakte Johanna Bijnaars Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1820
    Code TLB_O_1820
    Periode register 1820
    Aktenummer 91

    Overledene Johanna Bijnaars
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 04-04-1820
    Geslacht v
    Leeftijd 75 jaar

    Relatie Jan Heeren

    Vader Jan Bijnaars

    Moeder Johanna Smulders
  • Een kind van Jan Jansen Beijnaars en Adriana Smulders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2014.

Gezin van Johanna Catharina Bijnaars

Zij is getrouwd met Johannes Baptist Heeren.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1775 te Tilburg.

Trouwakte Jan Heeren Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 15
Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
Deelnummer 20
Bronnaam trouwboek
Registernaam Inv.nr. 020 - Tilburg en Goirle - trouwboek 1772-1787 (nederduits-gereformeerde gemeente)
Periode register 1772-1787
Pagina 94
Datum trouw wet 1775-06-17
Plaats trouw wet Tilburg
Datum trouw wet 1775-07-02

Bruidegom Jan Heeren

Bruid Johanna Catharina Beijnaards

Eerdere vrouw

Eerdere man

Kind(eren):

  1. Adrianus Heeren  1776-1819 
  2. Johannes Petrus Heeren  1778-1837 
  3. Johanna Heeren  1787-1865 
  4. Joannes Heeren  1791-1855 


Notities over Johanna Catharina Bijnaars

Ook: Catharina Bijnaerts, Joanna Catharina Bijnaers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Catharina Bijnaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Catharina Bijnaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Catharina Bijnaars


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1775 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: betrokken. Bijzondere weersverschijnselen: wat dauw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1775: Bron: Wikipedia
    • 13 januari » Eerste opvoering van de opera La finta giardiniera van Wolfgang Amadeus Mozart in München.
    • 15 februari » Kardinaal Giovanni Angelo Braschi wordt gekozen tot Paus Pius VI.
    • 22 februari » Bisschopswijding en kroning van Paus Pius VI in Rome.
    • 14 april » Eerste abolitionistische groepering opgericht in de Verenigde Staten, door Benjamin Franklin en Benjamin Rush.
    • 11 juni » Koning Lodewijk XVI van Frankrijk wordt tot koning gekroond.
    • 21 juni » Karel van Nassau-Usingen wordt opgevolgd door zijn zoon Karel Willem.
  • De temperatuur op 4 april 1820 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1820: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Staatsgreep in Spanje door generaal Rafael del Riego.
    • 11 januari » In Frankrijk wordt het eerste roestvrij staal geproduceerd.
    • 30 januari » Edward Bransfield ontdekt Antarctica.
    • 14 maart » Victor Emanuel II van Italië, koning van Italië († 1878)
    • 15 maart » Het noordoostelijke deel van de Amerikaanse staat Massachusetts wordt afgesplitst, en vormt de staat Maine.
    • 11 mei » Tewaterlating van de HMS Beagle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijnaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijnaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijnaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijnaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I14896.php : benaderd 25 december 2025), "Johanna Catharina Bijnaars (± 1745-1820)".