Stamboom Eijsermans » Jacoba Heeren (± 1750-1835)

Persoonlijke gegevens Jacoba Heeren 

  • Ze werd gedoopt rond 1750 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 21 februari 1835 in Tilburg.
    Overlijdensakte Jacoba Heeren Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1835
    Code TLB_O_1835
    Periode register 1835
    Aktenummer 48
    Diversen Aangegeven door Peter Heeren, neef.

    Overledene Jacoba Heeren
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 21-02-1835
    Geslacht v
    Leeftijd 85 jaar

    Relatie Gerardus Emmen

    Vader Simon Heeren

    Moeder Petronella Soomers
  • Een kind van Simon Heeren en Petronella Zomers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2014.

Gezin van Jacoba Heeren

Zij is getrouwd met Gerardus Emmen.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1771 te Tilburg.

Trouwakte Gerardus Emmen Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 15
Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
Deelnummer 19
Bronnaam trouwboek
Registernaam Inv.nr. 019 - Tilburg en Goirle - trouwboek 1759-1772 (nederduits-gereformeerde gemeente)
Periode register 1759-1772
Pagina 326
Plaats trouw wet Tilburg
Datum trouw wet 1771-01-19
Plaats trouw wet Tilburg
Datum trouw wet 1771-02-03

Bruidegom Gerardus Emmen

Bruid Jacoba Heeren

Eerdere vrouw

Eerdere man

Kind(eren):

  1. Gerarda Emmen  1784-????


Notities over Jacoba Heeren

Ook: Wilhelmina Heeren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Heeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Heeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Heeren

Simon Heeren
± 1725-????
Petronella Zomers
± 1725-????

Jacoba Heeren
± 1750-1835

1771

Gerardus Emmen
± 1745-1822

Gerarda Emmen
1784-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1835 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1835: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Poging tot moord op President van de Verenigde Staten Andrew Jackson. Dit is de eerste moordaanslag op een president van de VS.
    • 14 maart » Giovanni Schiaparelli, Italiaans astronoom, 'ontdekker' van de kanalen op de planeet Mars († 1910)
    • 5 mei » De eerste spoorweg op het Europees continent wordt in gebruik genomen tussen Brussel en Mechelen. De lijn was 20km lang.
    • 12 september » De dirigent Wilhelm Friedrich Wieprecht en de muziekinstrumentenbouwer Johann Gottfried Moritz vragen het patent aan voor hun "Bass Tuba" in F1.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heeren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heeren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heeren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heeren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I585186.php : benaderd 6 oktober 2026), "Jacoba Heeren (± 1750-1835)".