Stamboom Eijsermans » Maria Theresia "Maria" de Lepper (1920-1962)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia "Maria" de Lepper 


Gezin van Maria Theresia "Maria" de Lepper

Zij is getrouwd met Petrus Arnoldus van de Gevel.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1940 te Eindhoven, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia "Maria" de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theresia "Maria" de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia de Lepper


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1920 lag tussen 7,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 12 januari 1940 lag tussen -11,9 °C en -3,1 °C en was gemiddeld -8,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
    • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
    • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.
    • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
  • De temperatuur op 19 oktober 1962 lag tussen 9,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Lambert Heygen, Nederlands bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 10 juli » Lancering van de eerste communicatiesatelliet Telstar.
    • 22 augustus » Een moordaanslag op de Franse president Charles de Gaulle mislukt.
    • 23 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op exact één minuut: 1.00,0.
    • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.
  • De temperatuur op 23 oktober 1962 lag tussen 0,2 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (77%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 19 maart » Paus Johannes XXIII creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in België Efrem Forni en de Belgische aartsbisschop van Mechelen-Brussel Leo Suenens.
    • 16 april » De Nederlander Lambert van Heygen wordt benoemd tot bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 12 augustus » Lancering van de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj.
    • 31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
    • 8 november » In de wijk Dieze te Zwolle wordt de miljoenste naoorlogse woning van Nederland opgeleverd, namelijk Hogenkampsweg 139.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Betty Ford, echtgenote van Amerikaans president Gerald Ford († 2011)
  • 1918 » Grethe Meyer, Deens industrieel ontwerper († 2008)
  • 1919 » Ian Smith, Rhodesisch politicus († 2007)
  • 1920 » Gerhard Zinke, Duits componist, muziekpedagoog en dirigent
  • 1921 » Herman van Raalte, Nederlands voetbaldoelman († 2013)
  • 1921 » Jan Novák, Tsjechisch componist († 1984)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Lepper


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I409047.php : benaderd 15 oktober 2026), "Maria Theresia "Maria" de Lepper (1920-1962)".