Stamboom Eijsermans » Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper (1926-1995)

Persoonlijke gegevens Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper 


Gezin van Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1954 te Eindhoven, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Fraciscus Leonardus de Lepper

Adrianus Fraciscus Leonardus de Lepper
1926-1995

1954
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1926 lag tussen 11,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 14 oktober 1954 lag tussen 9,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Gamal Abdel Nasser wordt premier van Egypte.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
    • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.
    • 2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".
    • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
    • 22 december » Oprichting van de Russische voetbalclub Baltika Kaliningrad.
  • De temperatuur op 14 maart 1995 lag tussen -0,4 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,9 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De dienstplicht in België wordt afgeschaft.
    • 19 april » Het Alfred P. Murrah Federal Building in Oklahoma City wordt gedeeltelijk opgeblazen, waarbij 168 mensen omkomen.
    • 16 mei » CDA-voorzitter Hans Helgers wordt onder curatele gesteld door een verbolgen Tweede-Kamerfractie na controversiële uitspraken over onder meer de zittende fractieleden, de verhouding op de nieuwe kandidatenlijst tussen katholieken en protestanten, die ten gunste van katholieken moet worden aangepast.
    • 22 mei » Amnesty International uit kritiek op Roemenië, dat volgens de mensenrechtenorganisatie haar zigeunerminderheid slecht beschermt, gevangenen mishandelt en burgers arresteert wegens homoseksuele handelingen.
    • 22 mei » Shell probeert voor de kust van Schotland het olieplatform Brent Spar te ontruimen. Leden van de milieu-organisatie Greenpeace houden het platform al enige tijd bezet.
    • 25 juni » Zuid-Afrika wint voor het eigen publiek in het Ellis Park-stadion in Johannesburg het derde officiële wereldkampioenschap rugby door in de finale Nieuw-Zeeland met 15-12 te verslaan.
  • De temperatuur op 17 maart 1995 lag tussen 4,2 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Een Palestijnse politieman wordt door een militaire rechtbank in Gaza ter dood veroordeeld vanwege moord op een collega-agent. Het is voor het eerst dat de Palestijnse justitie in de autonome Gazastrook de doodstraf eist.
    • 4 mei » Rebellen van het Revolutionary United Front (RUF) in Sierra Leone brengen 150 mensen om het leven bij een aanval op het diamantcentrum Koidu, 320 kilometer ten oosten van de hoofdstad Freetown.
    • 9 mei » Aegon ziet de winst in de eerste drie maanden van 1995 met ruim 11 procent stijgen tot 289 miljoen gulden.
    • 28 mei » Amsterdam wint de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door HDM met 4-3 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 6 juni » De Bosnische Serviërs laten 108 gegijzelde blauwhelmen vrij. Een groep van 58 VN-soldaten wordt in de loop van de dag per bus naar Zvornik aan de grens met Servië gebracht.
    • 20 juni » België wordt om even voor vier uur 's ochtends getroffen door een lichte aardbeving die vrijwel in het hele land voelbaar is. Het epicentrum bevindt zich in Houdeng bij La Louvière, een plaatsje tussen Charleroi en Mons. De schok heeft een kracht van 4,5 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Lepper


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I394340.php : benaderd 6 oktober 2026), "Adrianus Fraciscus Leonardus "Adriaan" de Lepper (1926-1995)".