Stamboom Eijsermans » Gerardus de Lepper (1889-1963)

Persoonlijke gegevens Gerardus de Lepper 


Gezin van Gerardus de Lepper

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus de Lepper

Gerardus de Lepper
1889-1963


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1889 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 2 mei 1963 lag tussen 3,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 12,8 uur zonneschijn (86%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 20 juli » De associatie-overeenkomst tussen de EEG en achttien Afrikaanse landen wordt getekend te Yaoundé.
    • 16 september » Oprichting Maleisië.
    • 24 november » President Lyndon B. Johnson bevestigt dat de Verenigde Staten militaire en economische steun zullen blijven verlenen aan Zuid-Vietnam.
    • 12 december » Kenia wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 4 mei 1963 lag tussen 3,1 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Bisschop Bekkers doet -in een toespraak voor de KRO- een opmerkelijk uitspraak, zonder het woord 'anticonceptiepil' te gebruiken, benadrukt hij dat ouders hun eigen geweten moeten volgen bij het bepalen van het kindertal.
    • 20 april » Openingsceremonie van de vierde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in São Paulo.
    • 5 mei » Eerste levertransplantatie ooit, uitgevoerd door Thomas Starlz.
    • 11 juni » Inschrijving van de eerste twee zwarte studenten aan de University of Alabama wordt urenlang tegengehouden door gouverneur van Alabama George Wallace met de actie Stand in the Schoolhouse Door. Maar president John F. Kennedy heeft de Nationale Garde van de staat onder federaal gezag geplaatst, en laat deze de toegang vrijmaken.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Lepper


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I400509.php : benaderd 16 oktober 2026), "Gerardus de Lepper (1889-1963)".