Stamboom Eijsermans » Johanna Elisabeth Maria de Vet (1919-2007)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Maria de Vet 


Gezin van Johanna Elisabeth Maria de Vet

Zij is getrouwd met Johannes Petrus van Beek.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Maria de Vet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Maria de Vet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Maria de Vet


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1919 lag tussen 2,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 7,4 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 11 januari 2007 lag tussen 5,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
    • 10 maart » Sven Kramer verbetert in Salt Lake City zijn eerdere wereldrecord op de 10.000 meter aanzienlijk en finisht in 12.41,69.
    • 12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
    • 28 augustus » Abdullah Gül wordt door het Turkse parlement gekozen tot de 11e president van Turkije.
    • 7 november » In België keuren de Vlaamse leden van de Kamercommissie Binnenlandse Zaken eenzijdig de splitsing van Brussel-Halle-Vilvoorde goed. De Franstalige leden verlaten bij aanvang onmiddellijk de zaal.
    • 17 november » Nederlandse vertaling van Harry Potter deel 7 komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Pirkle Jones, Amerikaans fotograaf († 2009)
  • 1915 » Luc Philips, Belgisch acteur en regisseur († 2002)
  • 1920 » Armand Pien, Belgisch weerman en pionier van de Vlaamse televisie († 2003)
  • 1920 » Fernand Wyss, Belgisch oorlogsmisdadiger († 1947)
  • 1920 » Isaac Asimov, Amerikaans biochemicus en schrijver van sciencefiction († 1992)
  • 1922 » Nico Schuyt, Nederlands componist († 1992)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vet (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I314336.php : benaderd 21 februari 2026), "Johanna Elisabeth Maria de Vet (1919-2007)".