Stamboom Eijsermans » Elisabeth Johanna Koijen (1917-1993)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Johanna Koijen 


Gezin van Elisabeth Johanna Koijen

Zij is getrouwd met Adrianus Johannes Nous.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1938 te Chaam, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Johannes Charel Nous  ± 1942-1946
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Johanna Koijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Johanna Koijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Johanna Koijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1917 lag tussen -1,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
  • De temperatuur op 10 augustus 1938 lag tussen 15,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
    • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
  • De temperatuur op 3 februari 1993 lag tussen -0,1 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Togolese veiligheidstroepen schieten zeker twaalf mensen dood die in de hoofdstad Lomé deelnemen aan een betoging tegen de regering van president Étienne Eyadéma.
    • 10 februari » Korte maar hevige brand breekt uit in de Sint-Servaasbasiliek in Grimbergen.
    • 11 maart » Het militaire bewind in Sierra Leone maakt bekend een complot voor een staatsgreep te hebben ontdekt, doordat Oekraïne documenten voor een wapenbestelling niet aan de samenzweerders, maar per abuis aan het ministerie van defensie van het West-Afrikaanse land heeft gezonden.
    • 27 maart » Jiang Zemin wordt aangewezen als president van China.
    • 25 juli » Miguel Indurain wint de tachtigste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de derde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 17 november » Het Tsjecho-Slowaaks voetbalelftal speelt in en tegen België (0-0) de laatste officiële interland voordat het land wordt opgesplitst.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koijen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koijen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koijen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koijen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I240226.php : benaderd 13 oktober 2026), "Elisabeth Johanna Koijen (1917-1993)".