De temperatuur op 30 september 1921 lag tussen 4,3 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
Trouwdag 7 juni 1944
De temperatuur op 7 juni 1944 lag tussen 7,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
2 september » Tweede Wereldoorlog: Anne Frank en haar familie worden op de laatste transporttrein van Kamp Westerbork naar Auschwitz gezet. Drie dagen later komen ze aan.
11 september » De geallieerden bombarderen Breskens bij een poging het 15e Duitse leger de pas af te snijden.
25 september » Einde van Operatie Market Garden. Dit was grotendeels een mislukking voor de Geallieerden.
8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.
Dag van overlijden 7 mei 1991
De temperatuur op 7 mei 1991 lag tussen 6,0 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
18 juni » De regerende Verenigde Nationale Onafhankelijkheidspartij van Zambia kiest voor de introductie van een vrijemarkteconomie naar Westers model.
1 juli » Zweden verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
9 oktober » De overgangsregering van Togo vraagt militaire hulp van bevriende buitenlandse mogendheden om de muitende militairen te bedwingen, die tevergeefs hebben geprobeerd interim-premier Kokou Koffigoh te ontvoeren.
2 november » Het Joegoslavische federale leger hervat de beschieting van de Kroatische havenstad Dubrovnik, kort nadat een konvooi van 28 schepen, met de federale president Stjepan Mesić aan boord, de haven heeft verlaten.
8 december » Leiders van Rusland, Wit-Rusland en Oekraïne tekenen het Akkoord van Bialowieza waarmee een eind komt aan de Sovjet-Unie, en waarmee het Gemenebest van Onafhankelijke Staten start.
12 december » Honderden zwaarbewapende militairen omsingelen in Birma het huis van Nobelprijswinnaar Aung San Suu Kyi.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I240212.php : benaderd 29 september 2026), "Cornelis Koijen (1921-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.