Stamboom Eijsermans » Johanna Dingena Anthonissen (1884-1963)

Persoonlijke gegevens Johanna Dingena Anthonissen 


Gezin van Johanna Dingena Anthonissen

Zij is getrouwd met Cornelis Oomen.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1908 te Chaam, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Dingena Anthonissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Dingena Anthonissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Dingena Anthonissen

Anna Maria Keepen
± 1806-1876

Johanna Dingena Anthonissen
1884-1963

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1884 lag rond de -2,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 30 mei 1908 lag tussen 12,8 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 18 december 1963 lag tussen -1,3 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 18 januari » De twaalfde Elfstedentocht wordt verreden onder barre omstandigheden. Reinier Paping wint.
    • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
    • 5 april » Prinses Marijke laat haar naam veranderen. Ze heet voortaan Prinses Christina.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 20 april » Openingsceremonie van de vierde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in São Paulo.
    • 22 december » Er ontstaat brand op het schip de Johan van Oldenbarnevelt - dan bekend staand als TSMS Lakonia, waardoor deze in de loop van de nacht afbrandt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Anthonissen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I163137.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Dingena Anthonissen (1884-1963)".