Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Johannes "Wim" Broers (1921-1975)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Johannes "Wim" Broers 


Gezin van Wilhelmus Johannes "Wim" Broers

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1891 te Tilburg.

Huwelijksakte Josephus Cornelis van der Loo 27-01-1891 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1891
CodeTB_H_1891
Periode register1891
Aktenummer12
PlaatsTilburg
Datum27-01-1891

BruidegomJosephus Cornelis van der Loo
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum10-02-1863
Leeftijd27 jaar

BruidAnna Maria Horsten
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum27-11-1861
Leeftijd29 jaar

Vader bruidegomPeter Michiel van der Loo

Moeder bruidegomJohanna Maria Cornelia Melis

Vader bruidPeter Horsten

Moeder bruidJohanna Maria van Meer

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus Johannes "Wim" Broers

1962 Hilsondishof 13 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Johannes "Wim" Broers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Johannes "Wim" Broers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Johannes Broers

Wilhelmus Johannes Broers
1921-1975

1891
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1921 lag tussen -3,5 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 27 januari 1891 lag rond de 3,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 3 juni 1975 lag tussen 4,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 17 april » De Rode Khmer valt de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh binnen. Pol Pot wordt premier van Cambodja.
    • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
    • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 27 september » In Utrecht wordt een grote demonstratie gehouden (door het kabinet georganiseerd) tegen de executie van vijf jonge Spaanse verzetsstrijders.
    • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
    • 2 december » Treinkaping bij Wijster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Broers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Broers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Broers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Broers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I182842.php : benaderd 16 oktober 2026), "Wilhelmus Johannes "Wim" Broers (1921-1975)".