De temperatuur op 21 april 1916 lag tussen 4,4 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
Dag van overlijden 28 april 1975
De temperatuur op 28 april 1975 lag tussen 8,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
13 april » Militaire staatsgreep in Tsjaad, waarbij president François Tombalbaye om het leven komt.
3 september » Eerste uitzending van Hilversum 3 in stereo. Ingebruikname stereo DJ meubel.
10 september » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Chorzow met 4-1 onderuit tegen Polen in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Andrzej Szarmach.
11 november » Malcolm Fraser wordt benoemd tot premier van Australië.
29 november » Robert Muldoon wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
28 december » Hilversum 4 wordt geopend door de Veronica Omroep Organisatie die tevens haar debuut maakt als publieke omroep na haar afscheid op 31 augustus 1974 als zeezender.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I182611.php : benaderd 31 december 2025), "Johannes Baptist Broers (1916-1975)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.