De temperatuur op 20 juli 1918 lag tussen 13,5 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
Trouwdag 13 oktober 1948
De temperatuur op 13 oktober 1948 lag tussen 7,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
9 september » Oprichting van de Democratische Volksrepubliek Korea.
24 september » De Honda Motor Company wordt opgericht.
1 december » President José Figueres Ferrer schaft het leger van Costa Rica af.
23 december » De zeven ter dood veroordeelden van het Proces van Tokio worden door middel van ophanging ter dood gebracht in de gevangenis van Sugamo Prison in Ikebukuro.
Dag van overlijden 4 maart 1989
De temperatuur op 4 maart 1989 lag tussen 3,5 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173985.php : benaderd 7 oktober 2026), "Petrus Bink (1918-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.