De temperatuur op 8 mei 1916 lag tussen 6,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
24 april » Easter Rising in Ierland.
15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
18 november » De slag aan de Somme eindigt.
Trouwdag 21 februari 1941
De temperatuur op 21 februari 1941 lag tussen -0,8 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 maart » De Duitse onderzeebootkapitein Günther Prien, kapitein van de U-47 komt samen met zijn bemanning om het leven.
11 maart » President Franklin Delano Roosevelt van de VS ondertekent de Lend-Lease Act.
14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
Dag van overlijden 5 februari 1998
De temperatuur op 5 februari 1998 lag tussen -0,5 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
28 januari » In de Parijse voorstad Saint-Denis wordt het Stade de France officieel geopend met de vriendschappelijke voetbalinterland tussen Frankrijk en Spanje. De thuisploeg wint met 1-0 door een doelpunt van Zinédine Zidane.
3 februari » Een laagvliegende Amerikaanse militaire straaljager vliegt in het Italiaanse ski-oord Cavalese de kabel van een skilift kapot waardoor een gondel van een kabelbaan 200 meter naar beneden stort en 20 mensen omkomen.
25 maart » In Arnhem wordt stadion GelreDome officieel geopend.
22 april » Het vierde attractiepark genaamde Disney's Animal Kingdom wordt binnen het Walt Disney World Resort geopend.
13 mei » Chelsea wint de Europa Cup II. In de finale in Stockholm is de Engelse voetbalclub met 1-0 te sterk voor het Duitse VfB Stuttgart.
16 december » De voortvluchtige oud-president van Zimbabwe, Canaan Banana, wordt bij terugkeer uit Zuid-Afrika onder huisarrest geplaatst. Banana was in Zimbabwe bij verstek veroordeeld op grond van sodomie en homoseksuele aanranding.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173731.php : benaderd 17 oktober 2026), "Adrianus Cornelis Bink (1916-1998)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.